Deezer Music

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Deezer Mobile
Android cep telefonunuza indireceğiniz Deezer Music mobil uygulaması ile özgürce müzik dinleyebilirsiniz.

Milyonlarca yerli şarkının yer aldığı Deezer Music mobil uygulaması sayesinde artık müziksiz kalmayacaksınız. Özgürce dilediğiniz müziği dinleme keyfini yaşayacağınız Deezer Music mobil uygulamasını Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz. Akıllı cep telefonunuz müzik keyfiniz konusunda daha geniş alanlara hitap ediyor. Her müzik kategorisinden şarkının bulunduğu Deezer Music kolay kullanımı ve geniş şarkı kitlesi sayesinde kullanıcılarını memnun edecek niteliktedir. 

Yerli şarkıların yanı sıra aynı zamanda yabancı şarkıcıların albümlerine de kolayca ulaşabilirsiniz. Özgürce, sorun yaşamadan müzik dinlemek için Deezer Music tam size göredir. Geniş arama sistemi, filtreleme sistemi ve bolca müziğin yer alması uygulamayı kaliteli bir hale getiren en öneli özelliklerdendir. Akıllı cep telefonunuz internete bağlı değilken bile müzik dinleyebilirsiniz. İnternetim yok müzikler açılmıyor derdine Deezer Music uygulaması ile son verin. 

Albümlere, şarkılara ulaşabildiğiniz gibi aynı zamanda radyo kanalları üzerinden de müzik dinleyebilirsiniz. Müzik dinlemek için ücretli kullanımlara sahip olan uygulamalara sahip olmak yerine Deezer Music uygulamasını kullanın. Hem ücretsiz hem de sınırsız müzik dinlemek için Deezer Music uygulamasına ücret ödemeden indirin. Farklı müzik kanallarından farklı şarkılar dinlemek oldukça keyifli olacaktır. 

Deezer Music indir
DİĞER SÜRÜMLER