Deezer Music

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut129,5 MB
  • Sürüm6.38.1
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciDeezer Mobile
Deezer Music, iOS akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indireceğiniz kaliteli bir müzik dinleme uygulamasıdır.

Milyonlarca şarkı arasından en sevdiğinizi aratarak özgürce dinleyeceğiniz Deezer Music mobil uygulaması kolay kullanımı ve ücretsiz olması ile birlikte kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. iOS  akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indireceğiniz Deezer Music ile saatlerce müzik dinleyebilirsiniz. Yerli ya da tabancı hiç fark etmek. Hangi tarzda müzikleri seviyorsanız Deezer Music sizlere onu sunacaktır. 

Her türlü müzik ortamında eğlenceli vakit geçirebilir, farklı çalma listelerini değerlendirebilir ve kendi özel çalma listenizi oluşturarak onu da dinleyebilirsiniz. En popüler müziklerin eski favori müzikler ile buluştuğu tamamen size özel çalma listeleri oluşturarak cep telefonunuzda kendinize özel bir alan yaratabilirsiniz. 

Tek bir çalma listesi oluşturmak yerine farklı tarzlarda şarkılar içeren bir çok çalma listesi oluşturabilirsiniz. Cep telefonunuzun mobil veri ayarı kapalıyken de müzik dinleyebilirsiniz. Bunun için en sevdiğiniz şarkıyı indirerek kaydetmeniz yeterlidir. Kaliteli ses düzeyi sayesinde sorunsuz bir şekilde müzik dinleyebilir ve çılgınlar gibi dans edebilirsiniz. Bunların hepsini Deezer Music mobil uygulaması ile yapmaya hazır olun. 

Şarkıları dinlerken eşlik etmek isterseniz, şarkının sözlerine de göz atabilirsiniz. Deezer Music sevdiğiniz şarkıları kullanıcılara sunmanın yanı sıra aynı zamanda bir çok radyo kanalında da vakit geçirmenizi sağlıyor. İster radyo dinleyin ister kendi çalma listenizi oluşturarak kendi müziklerinizi dinleyin. 

Deezer Music indir